Velký Týnec, 783 72
+420 603 194 700
corazon.os@seznam.cz

Masáže koní aneb jak můžeme změnit povahu koně?

Masáže koní aneb jak můžeme změnit povahu koně?

Neděle 23.7.2023 od 9.30 -18.30hod. – Zjednodušeně řečeno, změníme ho nejen správnou výchovou, ale i změnou nesení a používání těla. Pro lidi a zvířata platí stejná pravidla – ten kdo je šťastný a sebevědomý, kráčí lehce a rovně. Naopak kdo je nešťastný nebo nemocný, tak chodí shrbený a pokřivený. Budeme hledat a řešit problémy u koní (případně i jezdců) nejen na fyzické úrovni. – Zaměříme se na  příčiny stresu u koní a vysvětlíme si jak ho eliminovat a jak s ním pracovat. Dotkneme se také našeho stresu v těle, který přenášíme na koně. – Seznámíte se s nejnovějšími poznaty z neurovědy o stresu a jak nás mění. Příklad z praxe: Kůň, který se leká a utíká, má většinou staženou záď a ocas. Uvolněním těchto partií se uvolní i kůň. Změna nesprávného držení k lepšímu, změní i psychiku koně. (Agresivním chováním nám kůň např. může dávat najevo nepohodlí v těle.) Také kůň, jež dlouhou dobu nosil špatně padnoucí sedlo nebo ztuhlého a křivého jezdce, bude i po změně sedla chodit stažený a bude uhýbat tlaku, nepůjde ochotně dopředu a bude i nadále třeba vyhazovat. Kůň, který utrpěl nějaké zranění (které je již vyléčeno), se nemusí vrátit ke správnému držení těla a stále může očekávat bolest, jež určitý pohyb provázela. Cena: 2.800,- ( s obědem)

V ceně kurzu je také přístup ke kompletnímu video-kurzu masáže koní :

Masáže se budeme učit na mých koních, kteří jsou už na masáž zvyklí. Budeme sdílet příběhy či problémy vašich koní, možnou příčinu a řešení. Budeme se také učit, jak se připravit a naladit na masírovaní, aby jsme byli vnímavější. Koním se věnuji přes 25 let a od výuky ježděním přecházím k terapiím s koňmi a výuce EQ za pomocí koní. Přihlášení pomocí tohoto formuláře:
Kurz masáží V.
místo si rezervujete až po zaplacení celé částky 2.800,-Kč na účet: 4326386001/5500.   Pokud se nebudete moci zůčastnit, vrátím vám 2.300,-  na váš účet.  500,- je storno poplatek – více ve všeobecných podmínkách. Místo konání kurzu u Olomouce, více-https://masazekoni.cz/kontakt/ (Nabízím také možnost ubytování.) Více informací na mém mobil. čísle: 603 194 700