Velký Týnec, 783 72
+420 603 194 700
corazon.os@seznam.cz

3. Meridiánová masáž s krystaly

Upozornění:     Tyto video kurzy vznikly na základě mých životních zkušeností z více oborů. Některé způsoby masáží jsem vymyslela a vylepšovala během svého života s koňmi. Nevydávám proto žádné certifikáty a ani nejsem certifikovaným lektorem ( to bych za svůj život ani nestihla). Budu ráda, když vás inspiruji k vlastnímu objevování věcí, které budou zlepšovat naše propojení s koňmi. Nenesu odpovědnost za špatné provedení těchto technik na vašem koni. Inspirujte se a používejte při tom vlastní rozum i cit.


Pro každou milovnici koní je důležité umět se na koně napojit, vnímat jeho potřeby, třeba ho i léčit a
 k tomu nám mohou pomoci tyto masážní techniky:
 • Kurzy masáži koní pořádám víc jak 10 let. Čas však ukázal, že na zapamatování a převedení nového do praxe, je třeba si novou věc několikrát zopakovat a vyzkoušet.
 • Natočily jsme proto pro vás krátká praktická videa s detailními záběry každé z technik a komentářem. Máte tak možnost si videa pustit kdykoliv znovu pro zopakování či připomenutí nového.
 • Koupit si můžete dle svých potřeb jen jeden typ masáže nebo všechny dohromady.

Moc děkuji svým mladým a šikovným ženám: Zuzce Koleňákové a Soni Mullerové, které se mnou videa natáčela a tvořila.


3.videokurz: MERIDIÁNOVÁ MASÁŽ (krystaly)

– protože na hřbetu koně jezdíme a sedíme, zasahujeme tím do hlavní energetické dráhy, která vede na zádech koně. Často blokujeme její energii svým sedem, nebo sedlem. Pro jezdce je velmi důležité naučit se vnímat a rozproudit energii aspoň v této hlavní dráze.

 VIDEOKURZ  –  MERIDIÁNOVÁ MASÁŽ (s krystaly)
Cena :     385,-Kč

Koupit


Celé naše tělo i všechny orgány jsou navzájem propojeny energetickými dráhami (kanály), kterými proudí životní energie (prána).  Jestliže proudí bez přerušení a je dostatečně silná, člověk je zdravý. Pokud se však někde zasekne, je jí málo, nebo moc, vzniká nemoc.

Jelikož ženy milují koně i drahokamy, propojily jsme tyto úžasné věci dohromady a vznikla z toho magicky krásná masáž. Jestliže už víte, že masáž je vzájemná výměna energie- zároveň dáváme i přijímáme, tak pomocí krystalů tuto výměnu energií ještě zesílíme. Správná a citlivá masáž pronikne do velké hloubky.  Je podobná meditaci. Je to komunikace překračující hranice. Koně jsou na dotek velmi citliví, mohou nás naučit citlivě naslouchat i vnímat. Objevte v sobě léčivé síly, posílíte tím svou intuici a schopnost relaxace.

Koně i lidé se při masáži drahými kameny velmi rychle ponoří do sebe a vypnou.


Ukázka z videokurzu:


 

Obsah kurzu FASCIE

 1. ÚVOD 33:11 
 2. KOSTRA KONĚ 30:55 
 3. SVALY KONĚ 40:00 
 4.  STRES V TĚLE KONĚ 21:16 
 5. ENERGETICKÁ DRÁHA MM 30:00 
 6. PRAXE 50:00

Materiály zahrnují

 • Komentovaná praktická videa, 3D animace, stručný přehled svalů a nejčastější příčiny problémů a jejich řešení.

Cílová skupina

 • Majitelky a milovnice koní, kterým záleží na kvalitě vztahu s koněm a jeho zdraví.