Velký Týnec, 783 72
+420 603 194 700
corazon.os@seznam.cz

Po kurzu

Tato stránka je určena pro účastnice našich kurzů…

Bohužel se nikde neučíme jak pracovat s EQ- emoční inteligencí, proto přidávám pár zajímavých odkazů a doporučení:

  • Pokud chceme jakoukoliv změnu v životě, je třeba pustit to, co je staré, nefunkční a integrovat nové. Detoxikace na fyzické i psychické úrovni je základ.
  • U sebe i u koně začněte používat cokoliv na detox jako např.: Chlorela, Paraclean, Křemelina,.. Detoxikace je proces. je třeba ji opakovat a používat více způsobů, co vás zaujme na googlu, to si kupte a užívejte.
  • Pro detoxikaci mysli i těla- on- line kurz – DECH A STRES (pokud zadáte do slevového kuponu heslo: Goldy – máte slevu 30 %). V tomto kurzu jsou ty základní a nejdůležitější způsoby práce s dechem i stresem, který by v dnešní době měl znát a používat každý.
  • Pokud zvládnete čistit svou mysl i tělo od napětí a přílišného tlaku z okolí, pak teprve můžete začít vnímat své tělo a cítit se v něm bezpěčně. To je pro mě ta cesta, kdy můžete začít vnímat, propojovat se a komunikovat s koněm na jiné úrovni.
  • Co je to citovost – Ženská (jinová) energie se můžete dozvědět zde.
  • Pokud chcete vidět více mých videí o koních, navštivte můj you tube: EQ Horsewomanship
  • Pěčujte o sebe a vyzařujte pozitivní vibrace nejen na své koně, ale i do našeho společného prostoru 🙂

Pokud chcete pochopit o něco více o hloubce našich vztahů, přikládám rozhovor mého oblíbeného terapeuta Pjera La Šéze. Také se můžete podívat na seriál – Já jinak – je o konstelacích, najdete ho na netflixu nebo na přehraj to.

Co to je a jak se tvoří vztah.
Seriál o vlivu našeho rodu na náš život a s ukázkami konstelací.
Nebojme se podívat na naše strachy 🙂

kurzy září 2023:

Hranice II.- vztah k soběčtvrtek 28.9.

Konstelace v kruhovcePá – 29.9. a So – 30.9.


EQ

jak pracovat se svou emoční inteligencí

Emoce = Energie

Každé uvědomění naší potlačené emoce je náročné. Nikdo nás neučil pracovat s emocemi. Zkuste následující techniku uvolnění, aby jste znovu získali kontakt s tím, co cítíte a prožíváte uvnitř sebe. Proces uvolnění začíná automaticky, protože je v povaze mysli hledat úlevu od bolesti a utrpení a usilovat o štěstí. Tato technika mi funguje nejvíc a používá se v mnoha variacích i názvech.

FUNGUJE NA VŠECHNY NEGATIVNÍ POCITY A NÁHLÝ STRES, VČETNĚ ÚZKOSTÍ

Postup pro každého, krok za krokem:

  • JEN POZORUJTE
  • NEBRAŇTE SE
  • NECHTE HO PROJÍT

• Uvědomte si ten nepříjemný pocit, nechte ho objevit a zůstaňte s ním v kontaktu.

• Nic na něm neměňte, nic s ním nedělejte – nechte ho volně plynout. Jednoduše to znamená přijmout, že to cítíte a zaměřit se na uvolnění energie za tím. To znamená, že si nejprve dovolte cítit, aniž byste se bránili tomu, co cítíte, aniž byste ten pocit vypustili, báli se ho, odsuzovali ho nebo o něm moralizovali. Znamená to nechat odejít soudy a uvědomit si, že je to jen pocit.

Jste s tímto pocitem a necháváte odejít veškeré snahy o jeho změnu. Zbavte se touhy vzdorovat mu. Je to odpor, který způsobuje, že pocit trvá. Když přestanete vzdorovat nebo se snažit to změnit, přejde to do dalšího pocitu a bude doprovázeno mírnějšími pocity. Pocit, že se nebráníme, zmizí, jakmile bude vyčerpána energie, která ho pohání.

Když dojde k uvolnění, okamžitě cítíme lehkost a štěstí, téměř jako bychom byli „vysoko“.

Při uvolňování ignorujte všechny myšlenky. Zaměřte se na samotný pocit, ne na myšlenky. Myšlenky nikdy nekončí, řídí se samy a produkují pouze další myšlenky. Myšlenky jsou pouze racionalizací mysli, která se snaží vysvětlit přítomnost pocitů.

Skutečným důvodem toho, co cítíte, je nahromaděné napětí skryté za emocemi, které vás tlačí k tomu, abyste se v daném okamžiku uvolnili. Vnější myšlenky nebo události jsou pouhou záminkou vynalezenou myslí.

Pokud pocit úplně uvolníme a propustíme, obvykle všechny myšlenky s ním spojené úplně zmizí – jsou nahrazeny konečnými závěry, a to je konec problému.

Zjistíte, že máte svého vnitřního učitele – své pravé Já. Podvědomě jste vždy věděli o jeho existenci.

(podle – Dr. David R. Hawkinse)


Pokud chcete vidět více mých videí o koních, navštivte můj you tube: EQ Horsewomanship