Velký Týnec, 783 72
+420 603 194 700
corazon.os@seznam.cz

EQ Horsewomanship – Hranice – můj pocit bezpečí (základ práce ze země s koněm I.)

EQ Horsewomanship – Hranice – můj pocit bezpečí (základ práce ze země s koněm I.)

Neděle – 27.8. 2023

„Jak se kůň se mnou cítí, je důležité. Jak být citlivá a přitom silná.

Jednodenní kurz pro práci s koňmi ve volnosti. Budeme se učit na mých koní. Základem je pochopení a vnímáni hranic a osobního prostoru. Vhodné pro začátečníce i pokročilé, které chtějí pracovat v jemnosti a vzájemném respektu. Pokud nevnímám a necítím tělem své hranice, nemůže mě respektovat ani kůň. Toto je základní kámen EQ horsewomanshipu a první z připravovaných kurzů. Více na téma hranice.

Začátek – 9.30, konec – 17.30.

Vyzkoušejte si se svým koněm následující praxi podle videa. Jen koně držte za vodítko, nic nedělejte a nic po něm nechtějte. Jak reaguje na vaši energii? Jaké je vaše propojení? Kdo na koho tlačí?

Cena: 1.300,- (včetně obědu)

Obsah kurzu: vnímání vlastních hranic a práce s tlakem, umění napojení a pozornosti v těle, ustupování a vzájemný respekt ze země, ohnutí a jemnost u koně, práce na kruhu, vnímání a oprava vlastních chyb, princip výuky triků ze země. Kombinace práce s koněm a relaxací-obracení pozornosti do našeho těla. Nahlédnutí do více úrovní našeho vztahu s koněm.

Tento kurz je pouze pro ženy, jelikož pracujeme s ženskou citovostí a citlivostí. Vím, že muži mají také svou vnitřní ženskou část, ale většinou ji potlačují a nepracují s ní.

Přihlášení zde: 

EQ- 1.duben

 a zaplacení 1.300,-Kč na účet: 4326386001/5500 – (doplňte prosím název kurzu- HRANICE).  Pokud se nebudete moci zůčastnit, vrátím vám 1000,- Kč na účet, (300,- je storno poplatek, více ve Všeobecných podmínkách.)

Pokud máte dotazy, pište prosím na: corazon.os@seznam.cz

Nabízím i možnost ubytování.