Velký Týnec, 783 72
+420 603 194 700
corazon.os@seznam.cz

Kurz 2023

Kurz 2023

28.10. 2023

Celodenní kurz – Setkání s vnitřní královnou.

Při skupinové terapii se ukázalo, že kopec na pastvině vytváří obrovskou kruhovou sukni, se kterou se můžeme spojit a zvědomit si svou královskou energii. Tento den prožijeme, jaké to je – být královnou. Jaké to je cítit se živá, silná, v bezpečí a spojená se Zemí.

VNÍMÁNÍ VLASTNÍHO TĚLA A OSOBNÍHO PROSTORU JE CESTOU K CITLIVOSTI A SÍLE. 

Budeme probouzet svou vznešenost, aby jsme byli schopni vnímat vznešenost koní.

Mysl poslouchá tělo, proto zpomalíme a pomocí somatického vnímání procítíme, jak vnímáme svou vnitřní královnu a jak každý z nás dokáže tuto energii vyzařovat.

Tento kurz je také pro muže, jelikož, vnitřní královna ovlivňuje také je.

Program:

Pracujeme s pomocí EQ ne IQ. (Pro aktualizaci a změnu našeho nervového systému a emoční mapy v mozku je důležitý prožitek ne pochopení.)

Začneme propojováním s tělem pomocí dechu a vnímáním osobního prostoru. Každá účastnice prožije postavení v pozici královny i vnímavého pozorovatele. Pomocí jemných technik spojených s dechem se propojíme s naším nervovým systémem a budeme ho uvolňovat, aby se mohl aktualizovat.

Ženská energie a síla je v propojení s přírodou a se Zemí, proto se kurz musí částečně odehrávat venku. Připravte si vhodné teplé oblečení a karimatky. Přítomnost koní podporuje a umocňuje vznešenost místa.

Cena za den : 1.300,- (včetně obědu) Kurz je max. 10 účastníku.

Pro přihlášení je nutné vyplnit formulář a zaplatit 1.300,-Kč na účet: 4326386001/5500 – (doplňte prosím název kurzu- KRÁLOVNA). Vaše místo je rezervováno až po zaplacení kurzovného.

Konstelace

a zaplatit 1.300,-Kč na účet: 4326386001/5500 – (doplňte prosím název kurzu- KRÁLOVNA) .  Pokud se nebudete moci zůčastnit, vrátím vám 1000,- Kč na účet, (300,- je storno poplatek, více ve Všeobecných podmínkách.)

Nabízím také možnost ubytování.

V případě nepříznivého počasí bude část kurzu probíhat také v místnosti. Max. 10 účastníků.

doporučuji pustit si toto video, kde se dozvíte něco více o ženské energii:

Předchozí: Předchozí příspěvek:Hranice II.- vztah k sobě