Horse Spirit
  • +420 603 194 700
  • info@masazekoni.cz

CELÝ VIDEOKURZ 1.-4.Upozornění: Tyto video kurzy vznikly na základě mých životních zkušeností z více oborů. Některé způsoby masáží jsem vymyslela a vylepšovala během svého života s koňmi. Nevydávám proto žádné certifikáty a ani nejsem certifikovaným lektorem. Budu ráda, když vás inspiruji k vlastnímu objevování věcí, které budou zlepšovat naše propojení s koňmi. Nenesu odpovědnost za špatné provedení těchto technik na vašem koni. Inspirujte se a používejte při tom vlastní rozum i cit.Pro každého majitele koně je důležité umět se propojit se svým koněm, vnímat jeho potřeby a případně ho i léčit.  1. Kurzy masáži koní pořádám skoro 10 let . Čas ukázal, že na zapamatování a převedení nového do praxe, je potřeba si novou věc několikrát zopakovat a vyzkoušet. Převedly jsme proto obsah jednodenního kurzu do několika videí.
  2. Snažily jsme se do kurzu vložit ty nejpodstatnější informace a zároveň zůstat co nejpraktičtější a nejstručnější.
  3. Ze zkušeností vím, že většinu z tohoto kurzu zvládnou i 11 – ti leté děti a výborně jim to pomůže ve vztahu ke koni.
  4. Moc děkuji svým mladým a šikovným spolupracovnicím: Zuzce Koleňákové a Soni Mullerové, bez nichž bych je nenatočila.


Moc děkuji svým mladým a šikovným ženám: Zuzce Koleňákové a Soni Mullerové, které se mnou videa natáčela a tvořila.3.videokurz: MERIDIÁNOVÁ MASÁŽ (krystaly)


– protože na hřbetu koně jezdíme a sedíme, zasahujeme tím do hlavní energetické dráhy, která vede na zádech koně. Často blokujeme její energii svým sedem, nebo sedlem. Pro jezdce je velmi důležité naučit se vnímat a rozproudit energii aspoň v této hlavní dráze.CELÝ VIDEOKURZ 1 – 4. Cena : 1. 111,-Kč/p> Koupit

Videokurz obsahuje:


– 4 druhy masáží: Hluboké propojení, uvolňování fascií, meridiánovou(s krystaly) a neobsednutý kůň.– detailní, kratší nahrávky zaměřené na specifické části těla, které mohou pomoci změnit chování koně.


Bonus:


Jak se rozcvičit a připravit na masáž. Jak uvolnit a navnímat svou vlastní energii.1. Hluboké propojení – (30min)

– je natočena pouze z jedné strany koně, jelikož druhá strana se provádí úplně stejně. Celková masáž koně tedy trvá cca 1 hod. Uvolnění ocasu – pomocí této techniky můžeme uvolnit celou oblast páteře koně. Také pomáhá bojácným a hodně lekavým koním, kteří mají tzv. stažený ocas. Mohou mít nějaké trauma, či špatnou zkušenost a ta je uložená na buněčné oblasti v hýžďových svalech a ocasu. Jemnou a citlivou masáží ocasu a jeho okolí tuto oblast postupně uvolníme a tím změníme i psychický vzorec chování. Kůň přestane mít stažený ocas, začne ho nést zdvižený a uvolněný. Po uvolnění už se mu nebude chtít dostávat zbytečně do módu stažení a strachu. Uvolnění zad pomáhá zvednutí trupu a vyvážení s krkem. Uvolnění a snížení krku umožní uvolnění zad, tím se zlepší způsob nesení jezdce.


Detailní, kratší nahrávky zaměřené na specifické části těla, které mohou pomoci změnit také chování koně.


– více o tomto k tématu změny chování koně najdete v sekci- psychosomatika….


Jedná se o uvolnění oblasti hlavy a huby , kde jsou detailnější záběry na ruce a provádění technik. Při správném a častějším provádění těchto technik můžete odbourat kousání koně, neochotu braní udidla, plachost koně, přecitlivělost na uši, neochotu uvolnit se na udidle,…. Může také odhalit jiné problémy s hubou koně.2. Uvolňování fascií – pomocí techniky s lany

– je vhodná na uvolnění končetin, nebo po zranění končetin. Zlepšuje též chody koně, způsob zvedání končetin, kmih i jejich ohebnost. Je dobrá pro nepozorné a mladé koně, kteří si neuvědomují své nohy, zakopávají nebo málo zvedají nohy, špatně chodí přes kavalety, shazují překážky, nevadí jim, kam stoupnou, často si zraňují nohy. Tato masáž je co nejvíce zjednodušena, aby ji zvládly i děti, přesto je velmi, velmi účinná.3. Meridiánová masáž (s krystaly)

– protože na hřbetu koně sedíme a jezdíme, zasahujeme tím do hlavní energetické dráhy, která vede na zádech koně. Blokujeme její energii svým sedem, nebo sedlem. Pro jezdce je velmi důležité naučit se vnímat a rozproudit energii aspoň v této hlavní dráze.4. Masáž mladého, neochočeného, neobsednutého koně.

V tomto videu si ukážeme, jak se dá bezpečně pracovat na utváření vztahu s mladým nebo naopak problematickým, či zkaženým koně. Jak mu ukázat, že kontak s člověkem může být příjemný, bezpečný a uvolňující. Tato masáž pomocí vodítka nebo lonže se dá provádět z větší vzdálenosti, takže neohrozíme sebe ani koně.Bonus: Jak se rozcvičit a připravit na masáž. Jak uvolnit a navnímat svou vlastní energii.

Zde je ukázka několika cviků z více druhů energetických cvičení, které mi pomáhají dostat se více do svého těla, uvolnit se, naladit se na přítomnost a prostor kolem sebe. Jde o ukázky z čchi-kungu, tai-či i jógy.

Krátká ukázka z obsahu kurzu:


REFERENCE Z ANONYMNÍHO DOTAZNÍKU:

Perfektní! – Srozumitelné. — Moc se mi to líbilo. – Kvalitní, paráda. – Líbí, dává to smysl. – Pro všechny co chtějí na sobě pracovat a mají zájem něco změnit, budovat lepší vztahy s koňmi. – Nedoporučuji lidem co se nechtějí posunout dál, naučit se něco nového. – Nové, inspirativní. – Úžasné, mám nový směr, jak pracovat se svým koněm.?? Náš vztah se po masážích úplně mění, jsme na sebe více napojeni a důvěra se moc a moc prohloubila. – Děkuji, ??obrovsky mě to posunulo a inspirovalo, asi pojedu taky do zahraničí…. – Jsem nadšená, je toho tolik nového, vůbec jsem to nečekala….. – Jsem moc ráda, že jsem si kurz koupila a může se pomalu všechno učit. Najednou bych se to vůbec nenaučila. – Uvědomila jsem si, že koně nejsou jen o ježdění, nádhera, děkuji. – Už ty stránky studuji skoro týden , jsem v nich ponořená a dozvídám se tolik zajímavých věcí…děkuji. – jsem rada, že jsme se poznaly, že máš vždy nové invence ,jak věci posunout, zlepšit, pochopit… zkratka jsi úžasně dynamická??

Dotazník můžete vyplnit zde:

Dotazník spokojeností
  • Zavolejte : +420 603 194 700
  • Napište :info@masazekoni.cz
  • Přijeďte : Trasa do Naše Umístění
Moje cesta s koňmi:

Kolem světa aneb jak jsem se naučila nebát se a žít své sny Pokračovaní...

Jak jsem získala pozemek a začala chovat koně v Česku. Pokračovaní...

Fotografie
Fotografie
Sociální sítě